LRTI ženklas

 

Naujienos

Apie institutą

Darbuotojai

Veikla

Projektai

Pranešimai, publikacijos

Mokymai

Nuorodos

Mūsų nuomenė

English version

 

Lietuvos regioninių tyrimų institutas
Donelaičio 60, 3000 Kaunas
Tel./faks. 423251, 423725
El.paštas:
lrti@lrti.lt

Lietuvos regioninių tyrimų institutas

Zaraso ežero Didžiosios salos infrastruktūros plėtros galimybės

 

2004 gegužės 25 d. tarp Zarasų savivaldybės administracijos ir Lietuvos regioninių tyrimų instituto buvo pasirašyta sutartis dėl galimybių studijos „Zaraso ežero Didžiosios salos infrastruktūros plėtros galimybės“ atlikimo.

Studijos tikslas – įvertinti infrastruktūros plėtros galimybes Zaraso ežero Didžiojoje saloje, identifikuojant plėtros alternatyvas, jų finansinę bei ekonominę naudą, finansavimo iš ES Struktūrinių Fondų galimybes.

2004 liepos 08 d. tarp Zarasų savivaldybės administracijos ir Lietuvos regioninių tyrimų instituto buvo pasirašyta sutartis dėl galimybių studijos „Zaraso ežero pusiasalio infrastruktūros pritaikymo rekreacijai, turizmo reikmėms galimybės“ atlikimo.

Studijos tikslas – įvertinti infrastruktūros pritaikymo rekreacijai ir turizmo reikmėms galimybes Zaraso ežero pusiasalyje, identifikuojant plėtros alternatyvas, jų finansinę bei ekonominę naudą, finansavimo iš ES Struktūrinių Fondų galimybes.

valstybės ir savivaldybių, kartu su privačiu sektoriumi, intervencijos tikslus, uždavinius ir sprendimo būdus, atsižvelgiant į geriausią Europos Sąjungos senbuvių šalių narių praktiką ir mokslinę analitinę medžiagą bei išanalizavus esamos teisinės bazės, viešosios politikos bei institucinės sąrangos Lietuvoje privalumus bei trūkumus;